Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

0% Gustowny Dom w Lewinie Brzeskim ODI/D/873

469 000 zł

449 000 zł

Lokalizacja: Lewin Brzeski

Powierzchnia: 150.00 m2

Numer oferty: ODI/D/873

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Tylko u nas!
Oferta na Wyłączność!
Klienci naszego biura nie płacą prowizji!

Poszukujesz domu z duszą i klimatem w cichej okolicy?
W takim razie ten dom jest dla Ciebie.

Z wielka przyjemnością prezentujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Lewina Brzeskiego.

Budynek 2-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 150 m2, powierzchni użytkowej 120 m2, na którą składają się:

Parter:
salon, łazienka, 2 pokoje, kuchnia otwarta na jadalnię, 2 przedpokoje.
Na tym poziomie znajduje się również wyjście na taras.

I piętro:
duży pokój oraz pomieszczenie na garderobę.

Budynek jest podpiwniczony.

Dom ogrzewa piec węglowy oraz alternatywnie kominek.

Nieruchomość usytuowana na 10,44 ar. działce.
Budynek ocieplony, otynkowany. Na posesji znajduje się garaż.

Działka ogrodzona i gustownie zagospodarowana, brama otwierana za pomocą pilota.

W cenie domu pozostaje: zabudowa kuchenna w drewnie wykonana na zamówienie w stylu rystykalnym, wraz ze sprzętem AGD.

Standard wykończenia: okna - pcv, ściany tapety, tynki, kamień ozdobny, podłogi - płytki, panele, deski.
Schody prowadzące na piętro - bukowe. Remont wykonany na wiosnę 2016 r.

Dach - dachówka ceramiczna.
Podjazd wykonany z kostki bitumicznej.
Termin wydania - do uzgodnienia.

Nowa cena 449.000 zł, POLECAMY!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Garażtak
Gaztak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi4
Materiał budowycegła
Ogrodzenie metalowetak
Ogrzewanie kominkowetak
Ogrzewanie węglowetak
Oknaplastikowe
Piwnicatak
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)1044
Położeniemiasto
Rodzaj zabudowybliźniak
Stan wykończeniado zamieszkania
Teren zamkniętytak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl