Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

0% Dom w Ligocie Prószkowskiej ODI/D/890

155 000 zł

99 000 zł

Lokalizacja: Ligota Prószkowska

Powierzchnia: 300.00 m2

Numer oferty: ODI/D/890

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

OKAZJA!

Klienci naszego biura nie płacą prowizji!

Tylko u nas!
Oferta na Wyłączność!

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący, zlokalizowany w Ligocie Prószkowskiej.

Budynek znajduje się na dużej 23,5 arowej, ogrodzonej działce.
Na terenie posesji znajduje się garaż, oraz stodoła.

Rozkład pomieszczeń:
- parter
3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Budynek nie podpiwniczony.
Media:
-prąd.
Dojazd:
-droga asfaltowa.
Ogrzewanie:
- brak.
Okna:
- plastikowe i drewniane.
Dach:
- blacho dachówka.
Ciche, spokojne sąsiedztwo.

Nowa cena 99.000 zł, POLECAMY

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Dojazd asfaltowytak
Garażtak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi3
Materiał budowycegła
Pokrycie dachublacha
Powierzchnia działki (m2)2350
Położeniewieś
Rodzaj zabudowywolnostojący
Stan wykończeniado remontu
Teren zamkniętytak
W okolicy jeziorotak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl