Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

0% Dom st. developerski gm. Tarnów Opolski ODI/D/871

450 000 zł

360 000 zł

Lokalizacja: gm. Tarnów Opolski

Powierzchnia: 96.00 m2

Numer oferty: ODI/D/871

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny



Mamy w swojej ofercie na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, zlokalizowany w gm. Tarnów Opolski.
Dom ma powierzchnie użytkową 96 m2. Jest 1-kondygnacyjny:
- parter: salon, kuchnia, 3 pokoje, łazienka z WC oraz kotłownia.

Dom wybudowany w 2014 r., na 12 a. działce, z cegły Porotherm. Dachówka ceramiczna. Na podłogach wylewki, okna PCV z roletami zewnętrznymi, tynki cementowo-wapienne.
Dostępność mediów: woda - na działce, prąd na działce, kanalizacja - w drodze. Przygotowane są instalacje: centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjna, elektryczna.
W okolicy nowe domy, las.

Nowa cena 360.ooo zł, zapraszamy na bezpośrednią prezentację

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Liczba pięterparterowy
Liczba pokoi4
Materiał budowycegła
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)1200
Położeniewieś
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rolety antywłamaniowetak
Stan wykończeniado wykończenia
Teren zamkniętytak
W okolicy lastak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl