Szczególnie polecamy Wybierz lokalizację na mapie zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane wyszukiwanie

« powrót  /  

Dom na sprzedaż

Agent prowadzący:

Zdzisław Hebda

Agent nieruchomości
pod nadzorem licencji 19793

tel. 604 123 333

e-mail: z.hebda@odiopole.pl

0% Całoroczny nowy Dom nad jeziorem Dużym w Turawie ODI/D/874

650 000 zł

580 000 zł

Lokalizacja: Turawa

Powierzchnia: 155.00 m2

Numer oferty: ODI/D/874

Typ oferty: sprzedaż - rynek wtórny

Tylko u nas!
Oferta na Wyłączność!

Klienci naszego biura nie płacą prowizji!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu całoroczny dom jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w bardzo urokliwym miejscu, nad jeziorem Turawskim, od strony północnej.

Budynek 2-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 180 m2, powierzchni użytkowej 155 m2, na którą składają się:

Parter: salonu z którego jest wyjście na taras, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego, przedpokoju, oraz kuchni połączonej z salonem.
Na tym poziomie znajduje się również garaż, do którego wejście jest otwierane pilotem.

I piętro: 3 pokoje, oraz łazienka i przedpokój.

W domu wykonano ogrzewanie podłogowe, które zasilane jest z pompy ciepła.

Alternatywą dla tego ogrzewania jest kominek z rozprowadzeniem powietrza.

Na I piętrze znajduje się taras.

Dom usytuowany na 6.6 ar. działce, w bardzo spokojnej i cichej okolicy.
Budynek ocieplony, otynkowany. Garaż w bryle budynku.
Działka ogrodzona i zagospodarowana, brama przesuwana na pilota.

W cenie domu pozostaje: kuchnia, wraz ze sprzętem AGD.

Standard wykończenia: okna - pcv z roletami zewnętrznymi sterowanymi automatycznie, ściany i sufity - gładzie, podłogi - płytki na dole, na górze panele.

Właściciele domu zadbali również o rekuperację instalując odpowiednie do tego urządzenia!


Dach - dachówka ceramiczna.
W odległości 5 km. od domu znajduje się szkoła, apteka i sklepy.

Nowa cena 580.000 zł, POLECAMY!

(mapa wskazuje wyłącznie przybliżoną lokalizację nieruchomości)
ParametrWartość
Dachskośny
Garażtak
Kanalizacjatak
Liczba pięter1 piętro
Liczba pokoi4
Materiał budowycegła
Ogrodzenie metalowetak
Ogrzewanie kominkowetak
Ogrzewanie pompa ciepłatak
Oknaplastikowe
Pokrycie dachudachówka
Powierzchnia działki (m2)660
Położeniewieś
Prądtak
Rodzaj zabudowywolnostojący
Rok budowy2011
Stan wykończeniado zamieszkania
System alarmowytak
Teren zamkniętytak
W okolicy jeziorotak
W okolicy lastak
Wodatak
Kontakt - Opolski Dom Inwestycyjny
OPOLSKI DOM INWESTYCYJNY
Biuro Nieruchomości Wioletta Czech
ul. Krakowska 41A
45-018 Opole
tel/fax: (77) 441 78 82
email: biuro@odiopole.pl
godziny pracy: pn-pt, godz. 10:00-17:00
Wioletta Czech / tel: 607 251 150 / w.czech@odiopole.pl
Katarzyna Wysocka / tel: 790 875 060 / k.wysocka@odiopole.pl
Zdzisław Hebda / tel: 604 123 333 / z.hebda@odiopole.pl
Sławomir Krasek / tel: 602 269 455 / s.krasek@odiopole.pl
Piotr Kowalik / tel: 792 404 431 / p.kowalik@odiopole.pl
Angelika Kowal / tel: 733 425 018 / a.kowal@odiopole.pl
Aleksandra Szurynowska / tel: 600 351 251 / a.szurynowska@odiopole.pl